Poznaj nasze produkty i wybierz coś dla siebie

Wiemy co robimy.

Można nam zaufać.

header_overflow_picture

Bubble Football

#Kraków #Warszawa

W Bubble football podczas gry zawodnicy znajdują się w środku dużych dmuchanych kul i mogą robić co im się tylko podoba, bez jakiejkolwiek obawy, że coś im się stanie! Możesz skakać, odbijać się, robić fikołki, przewroty, stawać na głowie, robić salta, zderzać się z innymi – wszystko na co tylko masz ochotę.

Weź znajomych, przyjdźcie, odstresujcie się, wyśmiejcie porządnie – bawcie się dowoli! To wszystko gwarantuje buble football!

Shock Football

#Kraków #Warszawa

2 drużyny i 2 Liderów. Zawodnicy zakładają na łydki elektryczne opaski (powodują efekt krótkotrwałego szoku, nagłego wybicia z rytmu gry – mają duże napięcie, ale małe natężenie; są zasilane bateriami AAA), a Liderzy mają piloty do opasek drużyny przeciwnej. Lider ma prawo użyć każdego pilota raz w trakcie jednej z kwart, które trwają po 10 minut. Sędzia zabiera pilota po użyciu i oddaje w kolejnej kwarcie.

Wyobrażacie to sobie? Drużyna buduje piękną, koronkową akcję – piłka chodzi od nogi do nogi jak po sznurku i… no właśnie! Ktoś został „dotknięty” przez Lidera, a wszyscy płaczą ze śmiechu!

Brzmi ekstremalnie, hardkorowo? Shock football to gra dla prawdziwych twardzieli i kozaków, którzy lubią adrenalinę i nie boją się ekstremalnych doznań!

Alko Football

#Kraków #Warszawa

Myślisz, że jesteś piłkarskim kozakiem? Załóż magiczne alko gogle i zagraj w Alko football! Wydawało Ci się, że piłka jest na wprost Ciebie i nie ma nic prostszego niż kopnąć ją przed siebie… Upsss… Chyba nie trafiłeś, a na boisku rozbrzmiewa salwa śmiechu! I o to chodzi!

Masz przed sobą tylko pustą bramkę, a więc tzw. „setkę” – wydawałoby się, że nic prostszego, żeby umieścić piłkę w siatce, ale na pewno nie w Alko football! Tutaj praktycznie każde zagranie niesie ze sobą masę śmiechu i niezapomnianą zabawę wszystkich uczestników rozgrywki.

Snook Ball

#Kraków #Warszawa

Gra genialna w swej prostocie - połączenie bilarda i piłki nożnej. Snookball to gra uwielbiana przez dorosłych i dzieci, która gwarantuje mnóstwo wspólnej, świetnej zabawy!

Zasady gry są takie same jak w bilardzie. Dwóch zawodników albo dwie niewielkie drużyny. 15 piłek-bil do wbicia. Za pomocą nogi lub głowy jedni wbijają piłki-bile od 1 do 7, a drudzy od 9 do 15. Na koniec wisienka na torcie – czarna piłka-bila z numerem 8 i można świętować zwycięstwo!

Mata treningowa

#Kraków #Warszawa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectet adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Wybierz gry i stwórz idealną imprezę!image_1